Aktualności

Wydarzenia, zaproszenia, listy

Kolejna edycja odpustu parafialnego już za nami. Nie byłby on możliwy w takiej formule, gdyby nie zaangażowanie poszczególnych Gmin i Sołectw naszej parafii.

Dziękujemy bardzo za pracę przy organizacji stoisk z prezentacjami, za przygotowanie kulinariów, które były realną cegiełką na szlachetny cel, jakim jest odbudowa kolegiaty szczególnie z naszej parafii.

Dziękujemy Wojsku Polskiemu , Starostwie Powiatowemu, poszczególnym Gminom ,  Zespołom folklorystycznym, Caritas,i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się, aby to wydarzenie stało się tak niezwykłe.

Składamy serdeczne Bóg zapłać i cieszymy się z integracji zwłaszcza środowisk wiejskich wokół kolegiaty, na które możemy zawsze. W tym roku zebrana kwota ze sprzedaży cegiełek, kulinariów, sprzedaży bukietów, a wyniosła ponad 19.000 zł (przypominamy, że w ubiegłym roku zebraliśmy 17 tys. zł). Z przeznaczeniem na meble do odnowionej zakrystii

Link do galerii zdjęć z tego wydarzenia: KLIKNIJ TUTAJ