Dnia 29 września 2020 12:15 TZG Głogów napisał(a):
Towarzystwo Ziemi Głogowskiej i Parafia Kolegiacka pw. Wniebowzięcia NMP zaprasza na "Spotkanie promocyjne albumu  "Kolegiata w Głogowie. Historia - Odbudowa - Zabytek" , która odbędzie się w dniu 30.09.2020 roku o godz.17.00 w Kolegiacie.Jest to specjalnie przygotowane wydawnictwo albumowe na 900 lecie powołania Kapituły Kolegiackiej w Głogowie. Przedstawiony   zostanie zespół autorski oraz kulisy powstania tego długo oczekiwanego wydawnictwa. Spotkanie promocyjne rozpocznie dystrybucję albumu.
W czasie spotkania przedstawiony zostanie film (premiera) pt. "Ze zgliszcz powstała... O odbudowie głogowskiej kolegiaty"

Ze względów epidemiologicznych obowiązują zasady określone w "Regulaminie uczestnictwa w spotkaniach i wykładach organizowanych przez Towarzystwo Ziemi Głogowskiej w 2020 roku.mówiące o obowiązku wejścia w maseczkach, złożenia oświadczenia o stanie zdrowia oraz procedurze pomiaru temperatury i dezynfekcji rąk.Strona internetowa TZG  www.tzglogow.pl  ( regulamin uczestnictwa w spotkaniach i wykładach TZG w 2020 roku)