Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień

1. Zapraszamy na spotkanie popołudniowe z ks. Biskupem o godz.16.30 rozpoczniemy Gorzkimi Żalami w kaplicy, a następie spotkanie w auli z grupami duszpasterskimi.

2. Zapraszamy za tydzień  na XIII pieszą Pielgrzymkę „Do Źródła św. Jakuba w Jakubowie”. Wyjście sprzed głogowskiej kolegiaty 8 kwietnia  w sobotę, przed Niedzielą Palmową o godz. 7.30, O godz. 13.00 odprawiona zostanie Msza św. w Sanktuarium św. Jakuba.

3. Kandydaci do Bierzmowania wszystkie grupy (średni i młodsi) mają spotkanie w sobotę o godz. 12.00 w celu ustalenie ról na triduum paschalne i próby 
( niedługie, ale obowiązkowe spotkanie)

4. W  I piątek miesiąca tj 7.04 odwiedzimy chorych

5. W I piątek także adoracja prowadzona przez grupę intronizacyjną o godz. 17.00 w kaplicy Domu chorych

6. W sobotę spotkanie dzieci komunijnych o godz. 10.00, przesunięte z wczoraj.

7. W Niedzielę Palmową obie Msze o godz. 8.00 i 12.30 odprawimy w kolegiacie. Popołudniową mszę rozpocznie procesja z osiołkiem. O godz. 12.15. Gromadzimy się przy wieży kolegiackiej. Tam zostanie odczytana ewangelia o wjeździe Jezusa do Jerozolimy, a następnie przejdziemy procesyjnie do kolegiaty. 

8. W tym dniu Droga Krzyżowa po ulicach miasta. Rozpoczęcie o godz. 15.00 przy kościele  Miłosierdzia Bożego, a zakończenie przy kościele na ul Legnickiej (na  cmentarzu), dlatego Gorzkie żale  przed msza o godz.8.00

9. W Niedzielę Palmową w kolegiacie Koncert muzyki wielkopostnej. Rozpoczęcie o godz. 16.00. Wykonawcy : uczniowie szkoły muzycznej i chór Magnificat.

10. Caritas parafii rozprowadza paschaliki w cenie 15 zł ( na Syrię) 

11. Za tydzień zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu

12. Przy wyjściu z kościoła : tygodnik Niedziela i Gość niedzielny