Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Obchodzimy patronalne święto Caritas i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dziś po Mszach św. będzie zbiórka do puszek jako wyraz solidarności z narodem syryjskim.

2. Dzisiaj także  w  Święto Miłosierdzia Bożego przy pomniku Jana Pawła II koronka do Miłosierdzia Bożego. Gromodzimy się o godz. 15.00 , a także zapraszamy na odpust do Kościoła Miłosierdzia Bożego na Piastowie

3. Dzisiaj w niedzielę rozpocznie się kurs przedmałżeński w parafii p.w. MM Kolbe o godz. 16.00

4. W najbliższy piątek zapraszamy na studium katechizmu „Katechizm Cafe” po mszy św. sprawowanej o godz. 18.00.

5. Za tydzień spotkanie dzieci komunijnych na mszy o godz. 12.30 , a także odbiór alb  alb i akcesoria  komunijnych . prosimy o przychodzenie wg porządku :  od godz. 11.00 zapraszamy rodziców ze szkoły Aslan i rodziców chłopców z naszej parafii, po mszy odbiór przez rodziców dziewczynek. Po mszy spotkanie rodziców dzieci komunijnych w kolegiacie. Odbiór alb w salce na plebani.

6. Za tydzień na mszy o 12.30 odwiedzą nas motocykliści z chrześcijańskiego klubu Boenerges 

7. Za tydzień 30.04 spotkanie w ramach „Duszpasterstwa małżeństw niesakramentalnych” o godz. 16.00

8. Parafia św. Mikołaja w Głogowie zaprasza na koncert chóru chłopięco – młodzieżowego z Kijowa Lwa Rewuckiego w piątek o godz. 19.00. Chór stał się cenionym zespołem na Ukrainie. Współpracuje m.in. z Teatrem Wielkim i Operą narodową w Warszawie.

9. Już informujemy i jednocześnie zachęcamy do udziału w X Nocnej Pieszej Pielgrzymce do Grodowca, która wyruszy 30 kwietnia o północy sprzed kościoła NMP Królowej Polski w Głogowie.

10. Zachęcamy do zakupu Tygodnika „Niedziela”, „Gość Niedzielny” płyta z filmem  „Zmartwychwstały” ( który oglądaliśmy na rekolekcjach)