Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień

1. Dzisiaj w niedzielę I tura wyborów do Rady Parafialnej na wszystkich Mszach św.


2. Dzisiaj także 24.09 spotkanie w ramach duszpasterstwa małżeństw niesakramentalnych o godz. 16.00.


3. Trwają zapisy na pielgrzymkę Żywego Różańca do Rokitna pierwszą sobotę miesiąca. 
(ważne spotkanie w rocznice 100 lecia objawień fatimskich).


4. W czwartek 28.09 modlitwa na skrzyżowaniach Głogowa, jest to zaproszenie przechodniów do zatrzymania się na chwile modlitwy. Inicjatywa rozpocznie się o godz. 15.00 przy pomniku Jana Pawła II. Także w tym dniu modlitwa przy kościołach w Sobczycach i Grodźcu Małym.


5. W przyszłą pierwszą niedzielę października zmiana tajemnic żywego różańca. Rozpoczniemy także modlitwę w ramach nabożeństwa różańcowego na pół godziny przed wieczorną Mszą świętą w Kaplicy Kolegiackiej, w kościołach filialnych w dniach, kiedy odprawiane będą popołudniowe Eucharystie. Zachęcamy szczególnie dzieci do tej modlitwy.


6. Dzieci pierwszo-komunijne zapraszamy na Msze w przyszła I niedzielę o godz. 12.30 (uwaga na błąd daty w kalendarzyku, który został przekazany rodzicom.)


7. Mszę święta odpustową w Sobczycach przeżywać będziemy w niedzielę 9 października o godz. 11.00. spowiedź przed odpustem planujemy w przyszłym tygodniu. Mszę uświetni chór Magnificat.


8. W piątek 29.09 przypada święto archaniołów Michała, Gabriela, Rafała. Ksiądz Proboszcz zaprasza do wspólnej modlitwy podczas Mszy o godz. 18.00 w kaplicy kolegiackiej.


9. Spotkanie Catechizm Cafe także w piątek po Mszy św.


10. Figura fatimska, z której nawiedzeniem związane są łaski odpustu zupełnego, poświęcona przez papieża Franciszka – przybywa we wtorek 26 do parafii MB Królowej Polski na oś. Kopernika. O godz. 17.00 przywitanie figury, o godz. 21.00 Apel i czuwanie całonocne. Pożegnanie figury w dniu następnym