Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych i zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. 

 

2. Dzisiaj w niedzielę, 3 czerwca, Msza św. za miasto o godz. 12.30 odprawiona wyjątkowo w ruinach św. Mikołaja. Obchodząc Dni Głogowa, będziemy modlić się w intencji Miasta i jego mieszkańców.  

 

3. Dzisiaj także spotkanie w ramach duszpasterstwa małżeństw niesakramentalnych. O godz. 16.00

 

4. Nie będzie katechizmu Katechizm Caffe w piątek

 

5. Planowane spotkanie kandydatów do bierzmowania klas VII i II gimnazjum, przenosimy na niedzielę 17.06

 

6. Kandydaci do Bierzmowania klas III zobowiązujemy do próby , jutro w kościele Bożego Ciała na rynku o godz. 18.30. Spotkanie z tymi kandydatami w najbliższą niedzielę 10.06 z wypisaniem kart do bierzmowania. Składka organizacyjna wynosi 40 zł 

 

7. Parafia Rzymskokatolickie oraz Społeczny Komitet obchodów 100 – lecia odzyskania niepodległości w Głogowie zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny, zbiórka w niedzielę 10 czerwca o godz. 11.15 przy „Oknie życia” w parku głogowskiego szpitala. Trasa marszu: Kościuszki, Gomółki, Morcinka, Wojska Polskiego, Sikorskiego. Po zakończeniu marszu organizatorzy zapraszają na mszę w kościele św. Klemensa godz. 12.30 i festyn rodzinny w parku przy parafii św. Klemensa z licznymi atrakcjami.

 

8. Informacja o przedszkolu Cichych Pracowników Krzyża : Czesne 250 zł / miesiąc, Zniżka dla rodzeństwa. Drugie dziecko 150 zł / miesiąc, bezpłatne podręczniki i wyprawka !!!Tel. 570 701 706

 

9. Mamy zaproszenie ( komunikat)  ks. Biskupa na uroczystości odpustowe do Rokitna w niedzielę 17.06 . Otwieramy zapisy na wyjazd  w zakrystii.