Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień

1. Kolejna edycja odpustu parafialnego już za nami. Nie byłby on możliwy w takiej formule, gdyby nie zaangażowanie poszczególnych Gmin i Sołectw naszej parafii. Dziękujemy bardzo za pracę przy organizacji stoisk z prezentacjami, za przygotowanie kulinariów, które były realną cegiełką na szlachetny cel, jakim jest odbudowa kolegiaty szczególnie z naszej parafii. Dziękujemy zespołom folklorystycznym, Caritas,i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się, aby to wydarzenie stało się tak niezwykłe,. Składamy serdeczne Bóg zapłać i cieszymy się z integracji zwłaszcza środowisk wiejskich wokół kolegiaty, na które możemy zawsze liczyć 

 

2. Informujemy, że w tym roku zebrana kwota ze sprzedaży cegiełek, kulinariów, sprzedaży bukietów, a wyniosła ponad 19.000 zł (przypominamy, że w ubiegłym roku zebraliśmy 17 tys. zł). Z przeznaczeniem na meble do zakrystii

 

3. Kancelaria parafialna czynna w  środę wieczorem po godz. 19.00 i w sobotę rano o godz. 9.00

 

4. Zachęcamy do zakupu Tygodnika Niedziela i Gość niedzielny.

 

5. W tym tygodniu w sprawach parafii proszę o kontakt z ks. Radkiem