Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień

1. Przypominamy, że osoby przebywające w kościele mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego.
    2. Dziś odbywają się wybory prezydenckie. Przypominamy o przywileju i obowiązek uczestniczenia w wyborach.
    3. w poniedziałek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na świętopietrze została przeniesiona na 4 października.
    4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca. 
    5. W piątek czuwanie przed Najświętszym Sakramentem od godz. 17.00 prowadzi grupa intronizacyjna w kolegiacie. Spowiedź pierwszo piątkowa w czasie czuwania.
    6. W pierwszą sobotę Msza w Kolegiacie o godz. 18.30 , po różańcu ( godz. 18.00 ) w ramach nabożeństwa I soboty ( zmiana ze względu na 4 liturgie ślubne od godz.14.00) 
    7. W niedzielę – Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszach porannych 
    8. W związku z rozpoczętym okresem wakacyjnym nie będą odprawiane msze w tygodniu w kościołach filialnych.
    9. Do nabycia jest też prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
    10. W związku z panującymi obostrzeniami Piesze Pielgrzymki naszej diecezji, nie mogą się odbyć w dotychczasowej formie. Pierwszą z nich jest pielgrzymka organizowana przez Duszpasterstwo Rolników. 2 lipca zapraszamy do Otynia, na Mszę o godz. 10.00, rozpoczynającą duchowe pielgrzymowanie. szczegóły na plakacie w gablocie.
    11. Wszystkim udającym się na wypoczynek wakacyjny życzymy odzyskania pełni sił fizycznych i duchowych. Przypominamy rodzicom, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.