Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień


    1.  Dzisiaj w niedzielę  spotkanie  najmłodszych kandydatów do bierzmowania klasy VII/ O godz. 14.30 Sobczyce i Krzekotówek, 16.00 Grodziec Mały 17.30 Głogów, prosimy o 13 zł na indeks.

    2. Bezpośrednich kandydatów do bierzmowania  zapraszam także dzisiaj w niedzielę o godz. 18.30  z szkół średnich  wraz z metryka i długopisem na wypisanie karty i omówienie liturgii. Składaka na uroczystość , kwiaty wraz z krzyżem 60 zł

    3. Różaniec codziennie przed msza świętą

    4. Dzisiaj w niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się. Będziemy dziękować Panu Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła II i przeprowadzimy zbiórkę na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która jest żywym pomnikiem św. Jana Pawła II. Wsparcie dla Fundacji, o które serdecznie prosimy, umożliwia realizację pragnień uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin z niewielkich miejscowości. 

    5. Nie będzie czynna kancelaria w sobotę.

    6. Sanktuarium w Grodowcu zaprasza w piątek o godz. 19.00 na „Muzyczne nabożeństwo różańcowe z bł. kard. Stefanem Wyszyńskim”, które poprowadzi zespół muzyki sakralnej „Capella Caelestis”. 

    7. Wspólnota Niewolników Maryi zaprasza na drogę całkowitego oddania się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi według Traktatu o Doskonałym Nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Rozpoczęcie 33-dniowych ćwiczeń duchowych w  Parafii sw Mikoaja 5 listopada.