Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień

1. Zmiana tajemnic różańcowych w kolegiacie  (niedzielę 7 listopada) , bezpośrednio po mszy. Jak i zbiórka na kwiaty do kościoła i utrzymania świątyni w czystości. 

2. Przez miesiąc listopad będziemy wspominać naszych zmarłych w wypominkach, modląc różańcem o godz. 17.30 

Grodziec w piątek przed mszą godz. o 17.00 
Sobczyce – przed mszą niedzielna o godz. 11.00

3. Chorych odwiedzimy jutro ( poniedziałek)  na wioskach, we wtorek w Głogowie

4.  Kurs przedmałżeński w parafii kolegiackiej rozpocznie się  jutro poniedziałek 8 listopada Mszą Świętą o godz. 18.00. w kolegiacie.  Spotkania odbywać się będą przez cały tydzień do soboty po wieczornych eucharystiach.  Nie trzeba zgłaszać chęci uczestnictwa, ani dokonywać specjalnych zapisów. Każda nauka zakończona będzie wydaniem kartki z pieczęcią parafii. Suma tychże kart świadcząca o obecności będzie podstawą do wydania świadectwa ukończenia kursu.

5. W czwartek  przypada 103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św., podczas której modlimy się za Ojczyznę o godz. 18.00. 

6.Kandydatów do bierzmowania klasy VIII z Grodźca Małego  zapraszam w przyszłą niedzielę 14/11 na spotkanie o godz. 15.00 do sali na plebani

7. Dziękujemy za uporządkowanie kolegiaty na niedzielę (klatka 2) i w przyszłym tygodniu prosimy o pomoc w sobotę mieszkańców Poczdamska 3 o godz. 16.00.