III Święto Biblii pod hasłem „W mocy Ducha głośmy Słowo” odbędzie się 27 kwietnia br. (sobota po Wielkanocy) w Zielonej Górze przy parafii pw. Ducha Świętego (a nie jak wcześniej informowano w Czerwieńsku).

W programie m.in. Festiwal Piosenki Biblijnej. Zgłoszenia na festiwal (do 5 kwietnia) i na samo Święto Biblii na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na stronie www.ubiblijnieni.pl

Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Kapłanów, Osoby Życia Konsekrowanego oraz Wiernych Świeckich do uczestnictwa w XVIII Nabożeństwie Kalwarii Rokitniańskiej, które odbędzie się w piątek poprzedzający Niedzielę Palmową – 12 kwietnia 2019 roku w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Zapraszamy na wspólną drogę odkrywania Miłości, którą zostaliśmy obdarowani i wsłuchiwania się w sens tej szczególnej kalwaryjskiej wędrówki poprzez rozważania, które w tym  roku poprowadzi o. DANIEL BIEDNIAK OMI, pochodzący z naszej diecezji. W roku Jubileuszu 350-lecia przybycia obrazu Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej do Rokitna, temat przewodni to: „STOPY W ŚLADACH JEZUSA Z NAZARETU”.

Program:
15.00 – Godzina Miłosierdzia - Bazylika
16.00 – Eucharystia – Bazylika
17.00-17.15 – przerwa
17.15 – przejazd autokarami do I Stacji Wieczernik
17.30– XVIII Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej
21.00 – Apel Maryjny – Bazylika

Poczęstunek dla wszystkich pątników.

Z serdecznym pozdrowieniem płynącym sprzed obrazu Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej ks. Piotr Bortnik wraz ze wszystkimi posługującymi w Sanktuarium

Uwaga: Prosimy o zabranie ze sobą lampionów oraz przekazanie informacji w ogłoszeniach parafialnych, jak i zamieszczenie na stronie WWW Parafii. Plakaty w formie papierowej dotrą wraz z prasą do Księży Dziekanów w najbliższym czasie.